Aktuality > Spolky a kluby > Klub seniorů

Klub seniorů

byl založen, poprvé v historii obce, dne 10. ledna 2003 a to z iniciativy pěti žen : Marie Nucové, Anny Ďuranové, Drahomíry Bojkové, Zdeny Bendové a Jarmily Nagyové. Programem klubu se stalo zlepšení a obohacení aktivit pro lidi, kteří jsou již mimo produktivní věk.

20 až 25 členů klubu se schází k pravidelným schůzkám jedenkrát za měsíc ve společenské místnosti v obecním bytovém domě. Program klubu obohacují besedy s osobnostmi, přednášky na různá témata, cestopisná vyprávění s videoprojekcí, posezení při hudbě či rukodělné aktivity.

Mimo pravidelná setkávání pořádají členky klubu také jednorázové aktivity jako jsou zájezdy, vyjížďky na kolech, vycházky a výstavy. K již tradičním patří letní posezení u táboráku na koupališti nebo předvánoční setkání s představiteli obce obohacené kulturním programem.

Klub seniorů se za svoji nedlouhou existenci stal významnou organizací v obci Citov.

Plán činností pro rok 2014

Z historie klubu