Info SMS

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Aktuality > Dobrovolná sbírka na pomoc Ukrajině

Dobrovolná sbírka na pomoc UkrajiněDatum konání:
28.2.2022
Datum ukončení:
4.3.2022

Oznamujeme občanům, že v naší obci probíhá dobrovolná sbírka na pomoc Ukrajině. Přinést můžete spacáky, karimatky, přikrývky, deky, termofolie, termosky, osobní hygienické potřeby, dětské plesy, dámské hygienické potřeby, zdravotnický materiál jako běžné léky proti bolesti, vitamínové doplňky, obvazový materiál, trvanlivé potraviny, piškoty, sušenky, tyčinky, dětské přesnidávky v kapsičkách, vody, svítilny, čelovky, baterie.

Sběr materiálu probíhá během prodejní doby na prodejně Jednoty. Ukončen bude v pátek 4. března 2022.  Poté bude převezen potřebným přímo na Polsko – Ukrajinskou hranici.