Info SMS

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Aktuality > Mikuláš v naší obci

Mikuláš v naší obciDatum konání:
5.12.2022

Mikuláš už se chystá… a protože všechny rodiny s dětmi nejsou rodilí citováci, dovolujeme si napsat nějaké instrukce, jak to u nás chodí na Mikuláše. Jako každý rok, tak i letos do Citova zavítá svatý Mikuláš s anděly a čerty, a to v pondělí 5.12. cca od 16:30 h. Mikuláš bude mít u sebe seznam všech dětí z Citova, ale i přesto bude potřebovat pomoc od Vás rodičů, kteří o jeho návštěvu ve svých domovech stojíte. Nějakým způsobem dejte vědět, že je vyčkáváte, např. lístek pro Mikuláše s dobrými skutky svých dětí, i napomenutím, nalepený na dveřích zvenku (Mikuláš je přečte ze své knihy), připravte balíčky pro své děti u vchodu, které jim předá anděl, nechte rozsvícené světlo před domem apod. Jedině tak zajistíte, že Mikuláš k Vám skutečně dojde. Kdo by si snad chtěl úplně pojistit jeho návštěvu, napište informaci spolu s dalšími instrukcemi na email ​cepelak@hotmail.cz.

Nakonec jedna prosba – nevyžadujte čas příchodu, tomuto přání ani Mikuláš nemůže vyhovět. Předem děkujeme za pochopení a těšíme se na návštěvu u Vás.