Info SMS

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Aktuality > Mobilní rozhlas v naší obci

Mobilní rozhlas v naší obciDatum konání:
21.6.2021
Datum ukončení:
31.8.2021

Vážení občané, 
v rámci modernizace komunikace s vámi jsme zavedli systém pro tzv. SMART komunikaci - Mobilní Rozhlas. Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať jste kdekoliv. 

Po dobu plného přechodu předávání zpráv pomocí Mobilního rozhlasu Vám některé zprávy budou chodit duplicitně - někteří občané jsou zaregistrovaní k odběru informací přes webové stránky obce, jiní jen v Mobilním rozhlase a někteří mají registraci v obojím. Než vše sjednotíme, vychytáme nedostatky a bude vše hladce fungovat jak má, tak prosíme o trpělivost. V případě, že z Vaší strany bude nějaká potíž, informujte nás, problém vyřešíme společně. Děkujeme za spolupráci. 

Co vám přinese registrace do Mobilního Rozhlasu? 

  • poslech běžných hlášení rozhlasu přímo z mobilu
  • novinky z úřadu přímo do telefonu
  • upozornění na krizové situace - výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, atd.
  • pozvánky na sportovní a kulturní akce
  • pozvánky na brigády dobrovolníků, kteří rádi v obci pomáhají
  • účast ve veřejných anketách

Proč a jak se registrovat?

Při registraci si můžete nastavit přesně typ informací, které vás zajímají a také ulici či ulice, kde bydlíte, kde bydlí vaše rodiče nebo máte sídlo společnosti. Dozvíte se tak například včas o výpadcích energií, blokovém čištění, poplatcích, havárii vody či kulturních událostech.

Zaregistrujte se zde: https://obeccitov.mobilnirozhlas.cz/registrace a nezmeškáte důležité informace, které vám zjednoduší život. 

Služba je zdarma!

Registrovat se můžete také přímo na našem úřadu - rádi vám pomůžeme. 

Stáhněte si také aplikaci naší samosprávy

Součástí systému je i stejnojmenná aplikace “Mobilní Rozhlas”. S aplikací budete mít všechny informace a kontakty kdykoli při ruce. Díky užitečným funkcím jako je nahlašování podnětů, zvířecí detektiv nebo pátrání po pohřešovaných osobách, můžete pomoci svému okolí a v případě nouze aplikace může pomoci i vám.

Stáhnout pro Android

Stáhnout pro iOS