Info SMS

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Aktuality > Nabídka domácího komposteru pro občany naší obce

Nabídka domácího komposteru pro občany naší obceDatum konání:
1.3.2024
Datum ukončení:
31.5.2024

Vážení spoluobčané, v Citovském zpravodaji č. 3/2023 jsme vás informovali o možnosti objednat si domácí kompostér, ještě jsou nějaké k dispozici:  

Rádi bychom každému zájemci poskytli zcela ZDARMA kvalitní domácí kompostér, stejného typu jako před několika lety, kdy jsme v obci realizovali podobný projekt. V případě zájmu o přidělení některého z výše uvedených kompostérů Vás žádáme o nahlášení svého požadavku co nejdříve na obecní úřad telefon 581 741 625, či e-mail: ou@obeccitov.cz, případně starostovi na telefon 602 514 361. K dispozici máme pouze 60 ks kompostérů.                             Jaromír Otáhal, starosta