Úvod > Informace > Aktuality > Odstávka pitné vody

Odstávka pitné vody

Datum konání:
19.9.2019

Vodovody a kanalizace oznamují, že dne 19.9.2019 bude krátkodobě přerušena dodávka vody do obcí z důvodu provádění úplné revize redukčních ventilů servisní firmou. Odstávka: Brodek u Přerova, Majetín, Citov a Císařov – odstávka vody od 21:30 do 23:30 hodin.

Doporučují odběratelům zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky. Dále upozorňují na možné zbarvení vody spojené s obnovou dodávky a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech. Zároveň se omlouvají za způsobené potíže v zásobování a děkují odběratelům za pochopení opatření nezbytných pro bezporuchový provoz vodovodů v obcích.

Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov, a.s. 800 167 427 a nebo na email dispecink@vakpr.cz.